Dr n. med.
Joanna Anna Wiktorska

SPECJALISTA ENDOKRYNOLOGII
I CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
ENDOKRYNOLOG ŁÓDŹ

Poradnia MelissaMed
Łódź, ul. Narutowicza 42
Telefony do rejestracji:
42 636 69 45
505 905 200

O mnie - Dr n. med. Joanna Anna Wiktorska

Endokrynologia od zawsze była moją pasją. Z endokrynologią jestem związana już od czwartego roku studiów na Akademii Medycznej, którą ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Podczas odbywania studiów indywidualnych brałam udział w Ogólnopolskich Konferencjach Studenckich Towarzystw Naukowych. Wszystkie moje prace zostały nagrodzone lub wyróżnione.

W 2001 roku uzyskałam, z wyróżnieniem, tytuł doktora nauk medycznych. Równolegle specjalizowałam się z zakresu chorób wewnętrznych uzyskując, z wynikiem bardzo dobrym, specjalizację w 2005 roku. Następnie w 2009 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z zakresu endokrynologii również z wynikiem bardzo dobrym.

Posiadam duże doświadczenie w pracy klinicznej i naukowej. Od 1998 roku pracuję w Poradni Endokrynologicznej, Regionalnym Ośrodku Menopauzy i Osteoporozy Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnym Szpitalu Weteranów (Łódź ul Wierzbowa 38), a także samodzielnie wykonuje badania USG i biopsje tarczycy. Ponadto wiele lat pracowałam jako jako adiunkt w Zakładzie Zaburzeń Endokrynnych i Metabolizmu Kostnego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, a wcześniej w Klinice Kardiologii Szpitala im. W Biegańskiego w Łodzi.

Pragnę także nadmienić, że jestem autorem, bądź współautorem wielu publikacji i streszczeń zjazdowych oraz rozdziałów podręczników dotyczących endokrynologii i osteoporozy. Staram się na bieżąco poszerzać moją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach. Ponadto jestem biegłym sadowym Sądu Okręgowego w Łodzi z zakresu endokrynologii oraz Lekarzem sądowym.

Mam nadzieję, że moje wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwoli mi spełnić Państwa oczekiwania i skutecznie leczyć Państwa dolegliwości.


Szukasz lekarza? Sprawdź Poradnię MelissaMed

Melissa Med

+48 505 905 200