Dr n. med.
Joanna Anna Wiktorska

SPECJALISTA ENDOKRYNOLOGII
I CHORÓB WEWNĘTRZNYCH
ENDOKRYNOLOG ŁÓDŹ

Poradnia MelissaMed
Łódź, ul. Narutowicza 42
Telefony do rejestracji:
42 636 69 45
505 905 200

Opinie o mojej pracy

W pracy lekarza często spotykamy się z wieloma pacjentami, krórzy emocjonalnie podchodzą do opieki zdrowotnej.
Jest to zrozumiałe, gdyż sprawa dotyczy ich zdrowia... wartości najcenniejszej. Jest mi niezmiernie miło, gdyż mogę pochwalić się dobrymi opiniami moich pacjentów. Ponad 90% moich pacjentów ocenia moją pracę bardzo pozytywnie. Poniżej znajdą Państwo kilka pozytywnych komentarzy, z wielu jakie miałam przyjemność otrzymać.Dostałam kontakt do Pani doktor od koleżanki z pracy. Ona też się tam leczyła, to było jeszcze w 2006 roku kiedy stwierdzono u mnie chorobę. Byłam wtedy rozdygotana i przestraszona gdyż znalazłam się w nowej sytuacji i musiałam szukać pomocy prywatnej. Korzystając z okazji poszłam na pierwszą wizytę i było to dla mnie chyba szczęście, bo Pani Doktor przeprowadziła mnie przez ten najtrudniejszy czas. Byłam hospitalizowana, przeprowadzono mi szereg badań i po kilkudziesięciu miesiącach moja choroba zostąła okiełznana na tyle, że teraz wymaga jedynie kontroli. Regularnie kontroluję przebieg choroby i badam się, a Pani Doktor jestem wdzięczny, że przez tyle lat udziela mi fachowych konsultacji. Wiem też, że Pani Doktor doskonale mnie zna, kojarzy i nie jestem takim "przypadkiem" jedynie, a Pani Doktor po prostu traktuje mnie jak znajomą Pacjentkę. Bardzo dobrze czuję się pod jej opieką i polecam ludziom, którzy chcą się przekonać, że dla niektórych lekarzy nie liczy się tylko kasa.

Janina B.


Do Pani Doktor Wiktorskiej zostałam skierowana przez swojego lekarza ginekologa, z objawami zaburzeń hormonalnych. Staraliśmy się o dziecko, mieliśmy kilka prób in vitro. Wszystko się jakoś nie układało, miałam problemy z tarczycą, za wysokie TSH, złe wyniki z innych badań. Więc jak trafiłam do Pani Doktor to ona zaczęła mi to wszystko stabilizować. Po jakimś czasie wyniki się polepszyły, a przy kolejnej ciąży na szczęście już nie poroniłam. Na szczęście mój ginekolog skierował mnie w odpowiednie ręce, a wiem, że wiele dziewczyn, wiele par, które się starają o dzieci nie są dobrze pokierowani i nie wiedzą, że problemy hormonalne mogą stanowić przeszkodę na drodze do potomstwa. Wielu ginekologów pomija ten fakt. Wiem, bo byłam świadkiem takich sytuacji, że ktoś leczył się na niepłodność, a nawet nie zlecono mu podstawowych badań w kierunku chorób tarczycy i innych pokrewnych zaburzeń hormonalnych, które mogą mieć wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Jestem wdzięczna za pomoc i zawsze będę wdzięczna.

Matka Polka


Staramy się o dziecko od dwóch lat. Dwa lata chodziłam do ginekologa, a ten kazał mi wyłącznie czekać i być spokojną Ten czas uważam za stracony, ponieważ nie przyniósł on w naszym życiu żadnej zmiany. Zupełnie przypadkiem dowiedziałam się, że tarczyca i hormony mogą mieć wpływ na to, że nie możemy mieć dziecka. Trafiłam do Pani Doktor. Co ciekawe moje problemy z traczycą, również wpływały na moje samopoczucie oraz na mój stosunek do otoczenia. Byłam bardzo rozdrażniona, nie radziłam sobie ze stresem, nie wiedziałam, że to wszystko jest związane z chorobą tarczycy. Po leczeniu czuję się znacznie lepiej, wyniki ustabilizowały się i jestem pełna nadzieji, że uda nam się zajść w ciążę. Przede wszystkim jestem dużo spokojniejsza, mniej nerwowa i optymistycznie patrzę na życie. Pani Doktor to niezwykle ciepły człowiek, który potrafi przywrócić nadzieję, potrafi pocieszyć pacjenta i podarować mu nadzieję.

Marlena


Uczęszczałem do kilku endorkynologów. W sumie do 3, ale najlepsze wrażenie zrobiła na mnie ta lekarka, dlatego że mnie słuchała i wykazała się dużą empatią. Od czasu naszego pierwszego spotkania z Panią Wiktorską, odesłałem do niej wielu moich znajomych i nigdy nie usłyszałem złych opinii. Pani Wiktorskiej zależy na pacjencie i da się odczuć fakt, że poświęca każdemu pacjentowi bardzo dużo uwagi i empatii.

Jacek


Bardzo szczegółowa wizyta, długa.Wszystko objasnione .Widac ze lekarka ma podejscie do pacjenta i to sie odczuwa pozytywnie.Bardzo polecam

Ka-a


Profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo miła i uprzejma, dokładnie wyjaśniła w trakcie badania o co chodzi.

Ala


Pani doktor trafiła z diagnostyką i lekami gdzie inny lekarz zbagatelizował moje objawy. U Pani doktor lecze sie już prawie 6msc i poprawa jest o 100% którą dostrzegam. Jestem bardzo zadowolona z tak fachowego podejscia do pacjenta i mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor ;)

Dominika


U Pani doktor leczę się już 10 lat. Zawsze miła i uśmiechnięta. Wprowadza miłą atmosferę dzięki czemu nie stresuję się tak wizytami. Nikt chyba nie lubi chodzić do lekarza, mnie to stresuje, ale wizyty u Pani doktor Wiktorskiej mnie nie stresują. Zawsze mi wszystko wytłumaczy i objaśmi. Zleci mi rzetelne badania i czuję się objęta rzetelną opieką.

Piotr


Trafiłam do dr Wiktorskiej przypadkowo ale to był strzał w dziesiątkę ! Moja choroba została zdiagnozowania bardzo szybko poniewaz Pani doktor jest wyjątkowo dociekliwa. Dr Wiktorska jest rzeczowa i konkretna ! Pomadto jest sympatyczna miła i uprzejma. To wybitny specjalista dający poczucie bezpieczeństwa. Polecam każdemu kto chce sie wyleczyć albo leczyć pod okiem świetnego specjalisty. Pełen profesjonalizm !

Pacjentka